POVODNĚ 2013

POMÁHALI JSME ČERVENÉMU KŘÍŽI POMÁHAT

Tým autopůjčovny Mělník touto cestou vyslovuje obdiv ohromnému nasazení Oblastního spolku ČČK Mělník a děkuje
za obětavou pomoc lidem zasaženým povodněmi 2013.

NAPSALI O NÁS

Blesi trhy Melnik
Bleší trhy Mělník

Nabídka vozů

Ford Focus

Ford Focus je přímým nástupcem velice úspěšně prodávaného modelu Escort, který byl dlouhá léta jedním z nejprodávanějších modelů značky. Velice překvapující byl v roce 1998 hodně moderní a kontroverzní design, díky kterému si tento model okamžitě získal své příznivce a zaroveň velkké odpůrce. Po technické stránce přinesl Focus do nižší střední třídy mnoho inovací a proslul především svým velice propracovaným podvozkem, který byl v té době pro většinu konkurentů velkýmvzorem.

Ford Focus je z pohledu jízdních vlastností považován za etalon segmentu vozů nižší střední třídy. Efektivně navržený podvozek a pečlivé naladění odpružení na jednu stranu dodává řidiči velkou dávku jistoty a kontroly nad vozem a na stranu druhou si ale dokáže poradit i s velkými hrboly nebo nebezpečnými výmoly na nekvalitni vozovce

Ford Focus Sedan

Akční cena 500 Kč/den

Nezávazně objednat

Ford Focus Hatchback

550 Kč/den

Nezávazně objednatVolkswagen New Beetle

Ikdyž byl legendární brouk navrhnut, jako auto pro každého, jeho nástupce je spíše vozem symbolizujícím nevšednost a individualitu. Půjčovna aut v Mělníku Vám nyní nástupce legendy nabízí v červené barvě a vy si můžete zprostředkovat nevšední zážitek, vyšší prestiž a příjemné svezení, které zajišťuje ověřená a spolehlivá technologie, postavená na VW Golf 4. generace. Ta nabízí dobré jízdní vlastnosti, bezpečí a spolehlivost.

Volkswagen New Beetle

750,- Kč/den

Nezávazně objednat
BMW 318i touring

Bezpečné a prostorné combi od BMW bude vždy spolehlivým a elegantním vozidlem nejen na vzdálenější obchodní cesty, kdy Vám pomůže dodat prestiž, ale třeba i na dovolenou do dalekých krajin. 4. generace trojkové řady nabízí velký prostor a pohodlné cestování. A to i díky plné výbavě. U BMW tradičně vynikající jízdní vlastnosti zajistí bezpečné, přitom svižné a zábavné svezení. Motor 1,8 pak nabídne příjemný kompromis výkonu a příznivé spotřeby.


BMW 318i Touring

850,- Kč/den

Nezávazně objednatRover 75 automat

Ne nadarmo používala anglická automobilka Rover heslo "Jeden ze znamenitých britských vozů" (One of Britain's fine cars) už od třicátých do padesátých let. Model Rover 75 toto heslo plně vystihuje. Jízdu v tomto elegantním voze si zcela jistě užijete nejen kvůli jeho vynikajícím jízdním vlastnostem, vysokému výkonu, nabízejícímu příjemné sportovní svezení a pohodlí, které zajišťuje nadstandartní výbava, ale i proto, že Vám dodá pocit vyjímečnosti. Nadčasově přitažlivý anglický design karoserie a vyspělý technologický potenciál od BMW v jednom automobilu bude pro Vás skvělou volbou, ať už půjde o obchodní či reprezentativní cestu, nebo příjemný výlet ve sportovně laděném, pohodlném a atraktovním voze.

ROVER 75 automat

1300,- Kč/den

Nezávazně objednat
Rover 25 Sport

Anglické princátko zaujme originalitou značky, solidním vzhledem, detailním zpracováním a výtečnými motory Rover. Skutečně britský výrobce, navíc s letitou tradicí, to zní velmi dobře. Rovery kupují lidé - konzervativní individualisté, kteří si potrpí na noblesnost značky a její image. Rover 25 - jedná se o samostatný projekt, který nemá nic společného s bývalou spoluprácí s Hondou. Čtyřoká, kouzelně zamračená maska pětadvacítky, je poznávacím znamením všech modelů Rover 25 a MG ZR. Interiér je velmi prostorný, zvlášť na předních sedadlech. Standardem jsou dva airbagy, elektrická okna, DO centrál,alarm,imobilizér... dále přes ABS, elektrická zrcátka, až po velké zadní křídlo s třetím brzdovým světlem. Kufr a prostor je na svou třídu poměrně velký a dostačující. Je mnohem větší než u Fabie a proti Yarisu je kufr přímo obrovský. Pocity z jízdy jsou na malý/velký vůz vynikající, již se základním motorem. Podvozek je tuhý, až sportovněji laděný. Pětadvacítka výborně sedí, poslušně kopíruje zatáčky a to vše bez výraznějšího naklánění.


Rover 25 Sport

500,- Kč/den

Nezávazně objednatOpel Astra F Cabrio Bertone

Vůz Opel Astra Cabrio je předurčen k nevšedním jízdám s nebem nad hlavou a větrem ve vlasech. Díky nabídce mělnické půjčovny vozů tak máte jedinečnou možnost okusit nezapomenutelný zážitek za volantem tohoto kabrioletu a bude Vám příjemným společníkem na cestách Vašich letních výletů, či slunečné dovolené. O vylepšení designu i jízdních vlastnostní se postaral známý úpravce automobilů firma Bertone.

Opel Astra F Cabrio Bertone

650,- Kč/den

Nezávazně objednat
Opel Astra

Je označována písmenem G. Objevila se v roce 1998. Vzhled byl zcela přepracován, nabídka karosářských variací zůstala. Výroba probíhala v Antverpách (Belgie), Bochumi a Eisenachu (Německo) a v Ellesmere Port (Velká Británie). Pestrá nabídka karosářských verzí obsahovala tří a pětidvéřový hatchback, sedan, kombi, dvoudvéřové kupé a z něj odvozený kabriolet. V roce 1999 vůz podstoupil nárazové testy Euro-NCAP, ve kterých získal 4 hvězdičky.

Od roku 2004 do roku 2010 se pod označením Opel Astra Classic II vyráběla ve variantách 5dv. hatchback, sedan a kombi v polských Gliwicích, odtud byla dodávána převážně do zemí východní Evropy kde je stále oblíbená i přesto, že byla v roce 2004 představena třetí generace Opelu Astra (označení H).


Opel Astra G

Akční cena 500 Kč/den

Nezávazně objednatFord Mondeo

Hlavními atributy nového Fordu Mondeo jsou pohyb a dynamika. Okouzlující nováček rozvíjí svými vlastnostmi filozofii kinetického designu značky Ford vyzdvihující sílu a inovaci. Mondeo hovoří novým designérským jazykem prostřednictvím dokonalého zpracování každého detailu, doslova hmatatelnou kvalitou a špičkovou jízdní dynamikou. Působivé Mondeo je připraveno udělat na vás skutečně velký dojem. Nový Ford Mondeo, jehož předobrazem se stal unikátní koncept IOSIS, se pyšní dynamickým profilem, působí sebevědomě a vyniká čistými rysy. Na první pohled vás zaujme stoupající linií boků, vyklenutými podběhy kol, výraznými světlomety nebo maskou chladiče. Ať už se posadíte do stylového pětidveřového modelu, klasické čtyřdveřové limuzíny nebo prostorného kombi, na své okolí jistě silně zapůsobíte. Každý steh, každý záhyb kůže, každý drobný kovový detail prostorného interiéru byl navržen velmi pečlivě. Interiér nového Mondea s originální průběžnou středovou konzolou působí velmi lákavě a zaručuje při jízdě skutečný komfort. Vnitřní prostor Mondea je navíc mimořádně praktický, ovládání vozu zpříjemňuje celá řada technologií, například spouštění motoru tlačítkem „Ford Power“ aj. Nové Mondeo v sobě skrývá revolučně řešené řídicí centrum s unikátním rozhraním HMI (Human Machine Interface). Displej rozhraní HMI, integrovaný do středu palubní desky, poskytuje řidiči všechny důležité informace navigačního systému nebo audiosystému ovladatelných (stejně jako řada dalších zařízení vozu) pouhými konečky prstů. Také další novinky jsou zaměřeny na podporu řidiče: adaptivní tempomat, který vás upozorní na překážku v cestě, pneumatiky umožňující nouzové dojetí do cíle i přes ztrátu tlaku, zařízení pro usnadnění rozjezdů do kopce, nádrž s bezpečnostním hrdlem Easy Fuel a řada dalších inteligentních technologií. Nový Ford Mondeo je vybaven komplexní řadou prvků aktivní i pasivní bezpečnosti. Základem bezpečnostního konceptu vozu je pevná struktura karoserie. Bezpečnou jízdu dále zajišťuje velmi spolehlivý inteligentní systém ochrany IPS (Intelligent Protection System) zahrnující mj. airbag chránící kolena řidiče, horizontálně deformovatelný sloupek volantu nebo stropní airbagy.

Ford Mondeo Combi

Akční cena 650 Kč/den

Nezávazně objednat

Ford Mondeo Sedan

650 Kč/den

Nezávazně objednat

www.autoGC.cz  |  GSM: 777 527 852  |  E-mail: pujcovna@autogc.cz